کارگاه های آموزشی مجازی
            
هیئت علمی

 
 مبالغ ثبت نام     نحوه نگارش مقالات     
  
    تاریخ های مهمنمونه گواهینامه های دوره های قبلی 
 

 

 
 
نحوه ارائه مقالات پوستری


نحوه ارائه مقالات سخنرانی و مجازی
درباره همایش > کارگاههای آموزشی >
.: کارگاههای آموزشی

دوره آموزشی مدیریت کسب و کار پیشرفته

1396/04/12
دکتر حمیدی
ظرفیت 50 نفر

هدف دوره ارتقای دانش، بینش و مهارت مدیران و کارشناسان سازمانها و فراگیران در زمینه مدیریت کسب و کار مخاطبان دوره کسب و کار پیشرفته برای مدیران، کارشناسان و کارکنان سازمانها، شرکتها، نهادها، ارگانها، دستگاه ها، بنگاه های فعال در زمینه های تولیدی، خدماتی، بازرگانی، کشاورزی، تعاونی و غیره و علاقمندان به اشتغال محتوای دوره کسب و کار پیشرفته بصورت حرفه ای، کاربردی و عملی بوده است .

لينك اصلي

دوره آموزشی مدیر کسب و کار در گرایش الکترونیک

1396/04/12
آقای مهنـدس پـورحقـان
ظرفیت 50 نفر

کسب و کار الکترونیک که اغلب با “ebusiness” یا “E-business”معرفی میشوند به عنوان استفاده از تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات (ICT )در پشتیبانی از تمام فعالیتهای درون کسب و کار تعریف میشود تجارت ازتبادل محصولات و خدمات بین مشاغل وگروه ها و افراد تشکیل شده است ومیتواند یکی از فعالیتهای اساسی باشد که در هر کسب و کار دیده شده است.تمرکز تجارت الکترونیک روی استفاده از (ICT )برای فراهم ساختن فعالیتهای بیرونی و ارتباط های کسب و کار با افراد ، گروه ها و دیگر مشاغل است. روشهای مشاغل الکترونیکی شرکتها را قادر میسازد که سیستمهای پردازش اطلاعات داخلی و خارجی خود را مفید تر و انعطاف پذیرترسازد کسب و کار الکترونیک میتواندبا استفاده از وب ، اینترنت،اکسترانت ،و یا ترکیبی از اینها کار هدایت را انجام دهد.

لينك اصلي

دوره آموزشی تحلیلگر بازارهای مالی بین المللی

1396/04/12
گروه اساتید آموزشی
ظرفیت 50 نفر

اگر قدرت تجزیه و تحلیل خوبی داشته و به بازارهای مالی علاقه زیادی دارید، شغل تحلیل گر مالی برای شما ایده آل است. تحلیل گر مالی راهنمایی های لازم را به شرکت ها و افراد در خصوص تصمیم گیری های سرمایه گذاری ارائه می دهد. آنها سرمایه گذاری در سهام، اوراق قرضه، طلا، مسکن و سایر انواع سرمایه گذاری را ارزیابی می کنند و به کارفرما یا مشتریان خود مشورت لازم را ارائه می دهند. تحلیلگر بازار مالی بین المللی کسی است که با گذراندن دوره آموزشی لازم بتواند انواع بازارهای مالی(بورس، ارز و…) تجزیه و تحلیل و از طریق سکوهای معاملاتی اینترنتی و از طرق دیگر به معامله بپردازد.

لينك اصلي

دوره آموزشی مدیریت استراتژیک و جاری سازی استراتژی ها با استفاده از کارت امتیازی متوازن BSC

1396/04/12
گروه اساتید آموزشی
ظرفیت 50 نفر

در محیط رقابتی امروز، بقای سازمان ها در گروه برنامه ریزی و کنترل استراتژیک در راستای افزایش توان رقابتی و کسب منافع بیشتر می باشد. در روش کارت امتیازی متوازن علاوه بر تحلیل های مالی، به رضایت مشتریان، آموزش مستمر کارکنان و نحوه انجام فرآیندهای داخلی توجه می شود. در واقع کارت امتیازی متوازن، با ترجمه چشم انداز و استراتژی سازمان به عبارت قابل درک، از برداشت های متفاوتجلوگیری کرده و با همسو ساختن اهداف فردی و سازمانی، به اجرا و کنترل موفقیت آمیز استراتژی ها کمک می کند.

لينك اصلي
صفحه اولصفحه قبل123صفحه بعدصفحه آخر