هیئت علمی کنفرانس
 
     
  راهنمای نگارش مقالات

         
   هزینه های ثبت نام
      
      تاریخ های مهم


 

 
  
 
اخرین مهلت ثبت نام در کنفرانس                اسامی جهت تندیس کنفرانس
  اخبار همایش
اخرین مهلت ثبت نام در کنفرانس
به اطلاع آن دسته از کاربران محترم که هنوز موفق به واریز وجه ثبت نام خود نشده اند می رساند تنها تا ساعت 24 مورخ 11 اسفند فرصت ثبت نام خواهند داشت.
1395/12/11 ادامه مطلب


اسامی جهت تندیس کنفرانس
به اطلاع عزیزان می رساند کلیه تندیس های کنفرانس به نام شرکت کنندگان ساخته خواهد شد، لذا از کسانی که درخواست پکیج اضافی نموده اند و یا تقاضا دارند نام سایر نویسندگان مقالات ایشان بر روی تندیس کنفرانس حک شود، تقاضا می شود تا آخر وقت مورخه 11 اسفند ماه مراتب امر خود را به دبیرخانه ایلاغ نمایند.لازم به ذکر است تندیس ها به صورت پیش فرض به نام شخص دارنده پنل ساخته خواهدشد.(از طریق ایمیل، تلگرام و یا تماس تلفنی)
1395/12/08 ادامه مطلب


مهلت ارسال مقالات
باتوجه به تماس های مکرر و ردخواست های کاربران به اطلاع می رساند عزیزانی که موفق به ارسال مقاله خود نشده اند تا پایان مورخ 10 اسفند ماه می توانند مقالات خود را ارسال نمایند، این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
1395/12/07 ادامه مطلب


تمدید مهلت ارسال مقالات
با توجه به درخواست های مکرر کاربران به اطلاع می رساند عزیزانی که موفق به ارسال چکیده مقاله خود نشده اند می توانند تا مورخ 5 اسفند ماه، همزمان با ارسال چکیده مقالات خود اصل مقالات را هم ارسال نمایند.
1395/11/27 ادامه مطلب


ارسال اصل مقالات
به اطلاع آن دسته از کاربران محترمی که هنوز اصل مقاله خود را ارسال ننموده اند می رساند تا مورخ 5 اسفند اقدام به ارسال مقالات خود نموده و ترجیحا ارسال اصل مقاله خود را به علت ترافیک سایت به روزهای پایانی موکول نکنند.
1395/11/27 ادامه مطلب


کارگاه های آموزشی مجازی
به استحضار آن دسته از عزیزان که امکان حضور در کنفرانس را ندارند می رساند، دبیرخانه کنفرانس جهت رفاه حال این دسته از عزیزان اقدام به برگزاری دوره های آموزشی مجازی نموده است، جهت اطلاعات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
1395/11/10 ادامه مطلب


ایران تسلیت
شهادت جمعی از پرسنل خدوم، از خود گذشته و زحمتکش آتش‌نشانی در حادثه تلخ آتش‌سوزی و متعاقب آن فروریختن مجتمع تجاری پلاسکو را صمیمانه تسلیت عرض کرده و برای مصدومان این حادثه از خداوند متعال سلامتی و بهبودی مسالت داریم.
1395/11/02 ادامه مطلب


آغاز به کار وب سایت و سامانه ثبت نام و دریافت مقالات
از کلیه پژوهشگران، دانشجویان و محققان دعوت می گردد نتیجه تحقیقات و پژوهش های خود را در قالب مقاله پژوهشی و ترویجی از طریق ثبت نام در سایت کنفرانس ارسال نمایند.تا بتوانبم در ارتقای اهداف حوزه حسابداری و مدیریت نقشی هرچند کوچک ایفا نماییم.
1395/09/30 ادامه مطلب


انواع مقالات (شفاهی، مجازی و پوستر)
1- ارائه شفاهی: شامل مقالات برتر و مرتبط با رسالت¬های اصلی کنفرانس می باشد، که توسط داوران به لحاظ محتوا، روش ها و نوآوری حائز رتبه برتر و شفاهی شده است. این مقالات بایستی ضرورتاً در روز و محل برگزاری کنفرانس، طبق زمان تعیین شده بصورت سخنرانی توسط نویسندگان ارائه شوند. گواهی صادرشده برای نویسندگان مقالات شفاهی، از نوع «ارائه» خواهد بود...
1395/09/29 ادامه مطلب


روند داوری سریع
به اطلاع کلیه کاربران و پژوهشگرانی که جهت دریافت اکسپت مقاله خود عجله دارند می رساند بعد از ارسال اصل مقاله خود به ایمیل کنفرانس درخواست خود را ارسال نموده و اعلام دارند که قصد دریافت نامه پذیرش مقاله خود را دارند نامه پذیرش مقاله آنها بلافاصله برای آنها ارسال خواهد شد.
1395/09/28 ادامه مطلب


اهدای تندیس به شرکت کنندگان
دبیرخانه کنفرانس تصمیم گرفته است در این دوره مانند دوره قبل به کلیه شرکت کنندگان در کنفرانس تندیس یادبود اهدا نماید.
1395/09/28 ادامه مطلب


اطلاعیه مهم دبیرخانه برای پژوهشگران
با عنایت به تجربه دبیرخانه همایش در برگزاری کنفرانس های مشابه، نکات بااهمیتی را به اطلاع پژوهشگران می رساند. این موارد در ارتباط با چگونگی عضویت در سایت، اطلاعاتی درباره تدوین و ارسال مقالات، شرایط و مسایل صدور گواهینامه های کنفرانس، اطلاعاتی درباره هزینه های کنفرانس و ... تنظیم شده اند؛ دبیرخانه کنفرانس توصیه می نماید پژوهشگران قبل از مشارکت در کنفرانس و بویژه قبل از ارسال مقالات خود نکات اشاره شده را با دقت مطالعه و رعایت نمایند. این موارد به ترتیب ذیل می¬باشند:
1395/09/27 ادامه مطلب


اعلام حمایت سیویلیکا
به اطلاع کلیه پژوهشگران عزیز میرسانیم ،مرجع دانش سیویلیکا ، مانند دوره های قبلی حمایت خود را از ششمین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت اعلام کرده اند و به زودی اطلاعات کنفرانس بر روی سایت آن قرار خواهد گرفت در ضمن کلیه مقالات پذیرفته شده در کنفرانس در این پایگاه نمایه خواهند شد.
1395/09/26 ادامه مطلب


چاپ کلیه مقالات پذیرفته شده در مجلات آی اس آی و آی اس سی
کلیه نویسندگان عزیزی که مقاله آنان در کنفرانس به صورت ارائه شفاهی، ارائه مجازی و پوستر پذیرفته شود .میتوانند برای چاپ در مجلات ISI و ISC هرچه سریعتر اقدام فرمایند. مبتنی است کاربران محترم می توانند شرایط و نام مجله از طریق ارسال ایمیل به آدرس ایمیلی که در ادامه مطلب آورده شده است دریافت نمایند.
1395/09/25 ادامه مطلب


نمونه گواهینامه دوره های قبل
به اطلاع کلیه کاربران و پژوهشگران محترم می رساند گواهینامه های اعطا شده از دبیرخانه با هولوگرام رسمی صادر شده و قابل استعلام می باشد....
1395/09/23 ادامه مطلب


  محورهای کنفرانس

کیفیت، بهره‌وری و تعالی سازمانی

رهبری و رفتار سازمانی

تولید، فرآیند و عملیات

مدیریت راهبردی

 مدیریت سیستم‌ها و فناوری اطلاعات

مدیریت استراتژیک و رقابت

مدیریت منابع انسانی

مدیریت تکنولوژی، تحقیق و توسعه

مدیریت بازار

اخلاق و فلسفه سازمان و مدیریت

حاکمیت سازمانی و مسوولیت اجتماعی

حسابداری

مدیریت­ مالی
دبیرخانه همایش

  
روز شمار همایش

0-1
  پوستر همایش

 
  
  حامیان علمی
  حامیان رسانه ای
  حامیان بین المللی
  زرین پال